Odděluje se všechen biologický odpad
Posted on: 25.12.2018, by :

Naše společnost provádí čistění odpadu moderní technikou, samozřejmě máme i speciální techniku pro revize kanalizace, pro tlakové zkoušky, také techniku pro trasování kanalizace a k revizi hydrovrtů. Recyklačním vozem se vyvážejí splašky a nečistoty a nasátá odpadní voda prochází pětistupňovým recyklačním procesem, který je řízen počítačem. Odděluje se všechen biologický odpad od kalu a od sušiny.
Recyklační kanalizační vůz je výhodnější než ten klasický, neboť čistí všechen možný prstovitý materiál nebo stavební suti a je vhodný pro čištění odpadu u velkých profilů. Pohltí a vysaje všechen nepořádek z hloubky i nad 40 metrů. Tlaková hadice disponuje délkou 200 metrů!

Recyklační vozy

Tyto moderní recyklační vozy jsou výborné a cenově dostupné pro čistění odpadu! Rotační výložník dosáhne na 25 metrů savé hadice profilu 150 milimetrů. Tento recyklační vůz oddělí až 80 procent vody od sušiny. To obyčejný vůz nesvede! Vodu pak vypustíte zpět do kanalizace a nečistoty vyvezeme! Můžete ho využít i jako sací bagr!